KVIETIMAS PARAMAI NOVOVOLYNSKUI

Kelmės rajono savivaldybės administracija, atsiliepdama į Novovolynsko miesto partnerio Ukrainoje pagalbos prašymą, organizuoja paramą Novovolynsko miesto gyventojams padėti. Šiuo metu mieste apgyvendinti 7 tūkst. šalies viduje perkeltų, nuo karo agresijos besislepiančių Ukrainos gyventojų. Mieste įrengtos dvi labdaros valgyklos perkeltiems gyventojams.

Kelmės rajono savivaldybės administracijos ir rajono seniūnijų pastatuose pastatyti konteineriai parafinui, vaško laužui ir švarioms metalinėms skardinėms rinkti. Medžiagos bus naudojamos šildymo žvakėms Ukrainos gynėjams gaminti.

Įstaigų, įmonių, visuomeninių organizacijų, bendruomenių, visų rajono gyventojų prašome aukoti greitai negendančius maisto produktus, antklodes, žiemines kojines ir pirštines, patalynę, higienos reikmenis, įvairius šildytuvus ir pan.

Parama renkama darbo dienomis gruodžio 12 – gruodžio 22 dienomis nuo 11.00 iki 13.00 val. Kelmės apylinkių seniūnijos patalpose Vytauto Didžiojo g. 23, Kelmėje (pusrūsio aukštas). Gyventojai dėl paramos perdavimo pagal gyvenamąją vietą gali kreiptis į rajono seniūnijų seniūnus.

Kontaktai pasiteirauti:

Kelmės rajono savivaldybės administracija