Reikalingas mokyklinio autobuso vairuotojas

Kelmės „Kražantės“ progimnazijai nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d. reikalingas:

mokyklinio autobuso vairuotojas (1 etatas, neterminuota darbo sutartis). Darbo užmokestis: 700–800 Eur. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 5,8. Mokėjimo terminai: nurodyta suma už mėnesį, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį.

Dokumentai priimami iki birželio  2 d. darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Reikalavimai pretendentams:
– Turėti vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti „D“ kategorijos kelių transporto priemones ir suteikiantį teisę vairuoti 22 sėdimų vietų turinčią kelių transporto priemonę.

Turėti ne trumpesnę kaip penkių metų šių transporto priemonių vairavimo patirtį.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

- prašymą priimti į darbą.

- vairuotojo pažymėjimo, suteikiančio teisę vairuoti „D“ kategorijos kelių transporto priemones, kopiją.

- gyvenimo aprašymą.

Dokumentus siųsti iki 2023 m. birželio 2 d. įskaitytinai.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, el. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba siunčia registruotu laišku adresu: Vytauto Didžiojo g. 110, Kelmė LT-86140. Apie pokalbių laiką informuosime asmeniškai.

Informacija pasiteiravimui  tel. +370 427 61 193, mob. 8 682 32 482.