Prizinės vietos respublikinėje konferencijoje „Mokykla ir vaiko gerovė“

Gruodžio 16 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko respublikinė konferencija „Mokykla ir vaiko gerovė“, skirta bendrojo ugdymo įstaigų VGK nariams, socialinių įstaigų darbuotojams, dirbantiems su šeimomis, atvejo vadybininkams. Konferencijos organizatoriai: Jurbarko Naujamiesčio progimnazija (pagal sveikatinimo projektą „Myliu gyvenimą“), Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisija ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius, Lietuvos socialinių pedagogų asociacija.
       Kelmės ,,Kražantės" progimnazijos 6b klasės mokinės – Adrė Dzimidavičiūtė , Eglė Šumskytė, Vakarė Makauskaitė (mokytoja Asta Stulpinienė) – pelnė pirmą, antrą ir trečią vietas. Visiems mokiniams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Mokytojai, kurie paruošė konkursui mokinius, apdovanoti padėkos raštais.
      Lietuvos socialinių pedagogų asociacijos direktorė dr. Auksė Petruškevičiūtė asmeninėmis padėkomis apdovanojo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokinius Natą Lukšą, Milaną Plėšikaitytę, Kelmės rajono „Kražantės“ progimnazijos mokines Eglę Šumskytę, Adrę Dzimidavičiūtę, Skuodo Bartuvos gimnazijos mokinį Vijų Jablonskį, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinę Dovilę Vasiliauskaitę. Specialiu prizu apdovanota Skalvijos namų ugdytinė Justina Paliakaitė.