TOLERANCIJOS NAMŲ ŠILUMA

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas! Visą lapkričio mėnesį Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje savo duris atvėrė tolerancijos kambarys, į kurį buvo kviečiami visi: pasėdėti, jaukiai pasišnekučiuoti, paskaityti lietuvių liaudies pasakų, jas aptarti ar tiesiog žaisti. Žaisti kaip vaikystėje – NAMAIS. Namuose jauku ir šilta. Namuose patys brangiausi žmonės. Namai ten, kur yra mūsų širdys.

Mes visi gyvename visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo mums visiems bendrauti, gyventi kaimynystėje. Klasių valandėlių metu mokiniai kūrė stilizuotus savo klasės namus, jais dekoravo savo kabinetų duris. Kiekvienos klasės sukurtas namas kupinas nuoširdumo, pagarbos vienas kitam ir supratimo.