„Ö kaip vokiškai“

Jau kelinti metai Lietuvoje spalio mėnesį vyksta „Ö kaip vokiškai“ dienos., kuriose dalyvauja  ne tik mokyklos, bet  ir įvairios  kitos organizacijos. Spalio 17-22 dienomis mūsų mokykloje  taip pat  organizuoti šių dienų renginiai  tema „Reise durch Deutschland“ (Kelionė po Vokietiją). 7-8 klasių mokinių komandos, atlikdamos interaktyvius žaidimus,  virtualiai keliavo po Vokietijos žemes ir miestus, sprendė kryžiažodžius apie Vokietiją. Šeštokai dalyvavo viktorinoje, sprendė kryžiažodžius ir dėliojo Vokietijos puzle. Na o spalio 19 dieną 6-8 klasių mokinių komanda dalyvavo kartu  su Pakražančio gimnazijos, Aukuro pagrindinės mokyklos, Tytyvėnų gimnazijos ir Užvenčio gimnazijos mokiniais bendroje vokiškoje veikloje Kelmės kultūros centre. Mišriose grupėse mokiniai atliko užduotis, žaidė stalo bei judriuosius žaidimus. Mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie Vokietiją, jos istoriją, geografiją, literatūrą, bet ir  geriau pažino bendraamžius iš kitų mokyklų, ugdė bendravimo bei bendradarbiavimo, pažinimo, mokėjimo mokytis kompetencijas.