Parama beglobiams gyvūnams

Kadaise keturkojus gyvūnus vertinome tik dėl jų teikiamos naudos, tačiau šiandien gyvūnai mums kelia jaudulį, stiprius ir nuoširdžius jausmus. Minint Gyvūnų globos dieną, Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje tradiciškai renkama parama beglobiams gyvūnams.

Neformaliojo ugdymo būrelių „Jaunieji tyrėjai“ ir „Pažink save“ nariai kartu su direktore Laima Simėniene ir būrelių vadovėmis Ilona Sutkiene bei Asta Trijonienė lankėsi Šiaulių gyvūnų globos namuose bei kelmiškės beglobių gyvūnų globėjos Renatos Myniotienės namuose. Tyros gyvūnėlių akys džiugiai pasitiko svečius. Mokiniai domėjosi mažaisiais keturkojais, juos kalbino, glostė.

Paramos gavėjai ir akcijos organizatoriai dėkoja visiems aukojusiems už dėmesį gyvūnams ir skirtą paramą. Meilė gyvūnams – vidinio gerumo atspindys!