„Metų inovacijos“ laimėtoja – Asta Trijonienė

Spalio 5 d. paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Kelmės kultūros centre vykusiame renginyje mokytojus pasveikino Kelmės rajono savivaldybės vadovai ir įteikė nominacijas.

Nominacija „Metų inovacija“ įteikta Astai Trijonienei, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos socialinei pedagogei; nominacija „Metų kūrybiškumas“ – Jovitai Žakarienei, Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos choreografijos mokytojai; nominacija „Metų pasiekimas“ – Emilijai Kvietkuvienei, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei.

Asta Trijonienė, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos socialinei pedagogė, išsakė savo nuomonę: „Tokia, kokia esu dabar, man padėjo tapti daug žmonių: mano tėvai,  šeima, buvusių ir esamos darbovietės vadovai, kolegos, gyvenimo kelyje sutikti nuostabūs žmonės ir, aišku, – mano pačios žingeidumas. Pasaulis ir mokykla keičiasi, todėl turime keistis ir mes. Gyvenimas pilnas galimybių, tik mokėkime jas pastebėti ir jomis pasinaudoti“.
      „Dėkoju Kelmės „Kražantės“ progimnazijos vadovams: Laimai Simenienei , Reginai Dovidaitienei, Jurgitai Seselskienei už įvertinimą ir padrąsinančius žodžius  – „Bandyk, daryk, tu gali“, –  nuoširdžiai kalbėjo „Metų inovacijos“ laimėtoja.