PROJEKTAS „MŪSŲ EMOCIJOS“

Pasidžiaugti niekada ne per vėlu.

2021 – 2022 mokslo metais progimnazijoje buvo įgyvendinamas socialinio emocinio ugdymo projektas „MŪSŲ EMOCIJOS“, kurio tikslas – ugdyti mokinių gebėjimą pažinti, įvardinti ir tinkamai išreikšti savo emocijas.

Visą pavasarį technologijų pamokose 5-8 klasių mokiniai rinko informaciją apie pagrindines juos aplankančias emocijas ir emoji kalba jas parteikė ant paruoštų medžio ruošinių. Vizualizuotos emocijos įsiliejo į progimnazijos erdves, sukurta emocijų pažinimo siena.

Šiandien matome, kad ši siena tapo puikiu emocijų matuokliu. Eidamas pro šalį bandai save susitapatinti – kokią emociją šiuo metu jaučiu.

Projekto iniciatoriai: pavaduotoja Jurgita Seselskienė, socialinė pedagogė Asta Trijonienė, technologijų mokytojai Daiva Vaičiulienė ir Evaldas Antanaitis.

Kviečiame apsilankyti!