SOLIDARUMO AKCIJA „SOLIDARUMO BĖGIMAS 2022“

Pasak prezidentės Dalios Grybauskaitės, dalyvauti Solidarumo bėgime - tai svarbu. Tai reiškia, kad vieni vaikai daro gerus darbus dėl kitų vaikų, kad padeda gyvuoti vaikų dienos centrams visoje Lietuvoje, kad rūpinasi bendraamžiais, atvykusiais iš Ukrainos. Palinkėjo, kad šiemet bėgikų būtų ypač daug.

Su vidine stiprybe ir motyvacija jau penktus metus Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 1-8 klasių mokiniai dalyvavo visuotinėje solidarumo akcijoje „Solidarumo bėgimas 2022“. Visi kartu įveikė daugybę kilometrų ir surinko 266 eurų paramą, skirtą skirtos „Gelbėkit vaikus“ organizacijos veikloms ir iniciatyvoms, užtikrinančioms vaikų gerovę.

Solidarumo akcijos iniciatorė - organizacija „Gelbėkit vaikus“.

Bėgimo organizacinė grupės: direktorė Laima Simėnienė, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jurgita Seselskienė ir Regina Dovidaitienė, socialinė pedagogė Asta Trijonienė, kūno kultūros mokytojai Sigitas Siliūnas ir Gintaras Strelkauskis.

Dėkojame visiems už bendruomeniškumą ir skirtą finansinę paramą!