Mokslo ir žinių diena „Kražantės“ progimnazijoje

„Kražantės“ bendruomenė Rugsėjo 1-osios rytą, kaip ir kasmet, susitiko progimnazijos kieme. Skambant progimnazijos himnui  aštuntokai  į šventę atlydėjo balionais apdovanotus pirmokus bei atnešė mokyklos ir Lietuvos valstybinę vėliavą. Mokytojai, mokiniai ir jų tėvai šią  eiseną pasitiko plojimais.
    Sugiedojus Lietuvos valstybės himną progimnazijos  direktorė L. Simėnienė sveikino su mokslo metų pradžios proga, visiems linkėjo darbingų ir sėkmingų mokslo metų, sveikatos ir taikos.
      Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys  Albertas Brazas įteikė pirmokėliams mokinukų pasus ,o  pavaduotojos ugdymui  R. Dovidaitienė bei J. Seselskienė linkėjo įdomių atradimų, puikių mokytojų, tikrų draugų ir pažangos moksle. Pirmokėliai deklamavo eiles apie rudenį ir mokyklą.
         Pirmasis skambutis pakvietė mokinius ir mokytojus į pirmą pamoką. Puiki nuotaika, gėlių žiedai, nuoširdūs linkėjimai džiugino visus Mokslo ir žinių dienos šventėje.