Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje terminuotam laikotarpiui reikalingas pailgintos darbo dienos grupės auklėtojas (0,75 etato)

Asmuo priimamas dirbti atrankos būdu (pokalbis).

Reikalavimai:

1. pretendentas turi būti įgijęs ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą/aukštąjį išsilavinimą. Pirmenybė teikiama turintiems aukštąjį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.
  2. pretendentas turi gebėti bendrauti su mokiniais, turėti žinių apie jų sutrikimų specifiką.
  3. pretendentas turi gebėti dirbti su mokiniais padedant jiems: įsisavinti mokomąją medžiagą, atlikti mokytojo skirtas užduotis, apsitarnauti, susitvarkyti, orientuotis aplinkoje, judėti, maitintis, naudotis ugdymui skirta kompensacine technika ir mokymo bei kompensacinėmis priemonėmis.

Dokumentų pateikimas:

1. prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
  4. gyvenimo aprašymas;
  5. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas;
  6. pažyma apie darbo stažą;
  7. pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu;
  8. pretendentų pateikti dokumentai

Darbo krūvis ir atlygis:

1. 0,75 etato – 22,5 val. per savaitę.
  2. Pareiginio atlyginimo pastoviosios dalies koeficientas – 6.

Atranka vyks tokia tvarka:

1. dokumentai pateikiami iki 2022 m. rugpjūčio 15 d., 12.00 ;
  2. dokumentų peržiūrėjimas ir pirminis vertinimas vyks 2022 m. rugpjūčio 17 d., 9.00 ;
  3. pretendentai, atitinkantys reikalavimus, informuojami telefonu;
  4. jeigu pretendentų, atitinkančių reikalavimus, daugiau negu vienas, jie kviečiami į pokalbį;
  5. pokalbis įvyks 2020 m. rugpjūčio 24 d. 10.00 val., direktoriaus Direktorius gali pasikviesti kitus mokyklos atstovus stebėtojo teisėmis;
  6. mokyklos direktorius, pasikalbėjęs su visais pretendentais, išklausęs stebėtojų nuomonę, priima sprendimą ir apie jį informuoja pretendentus.

Kviečiame dalyvauti atrankoje.

Dokumentus pateikti adresu:

Dėl papildomos informacijos teirautis tel. (8 427) 61 193, (8 427) 61 194, mob. 8 68 232 482