„Kražantės“ progimnazijos 2022 metų mokinė –Viltė Bimbaitė

Kaip ir kasmet „Kražantės“  progimnaziją puikiai ir labais gerais pažymiais baigė būrys mokinukų. Ir šiemet, kaip ir kiekvienais metais, „Kražantės“progimnazijos bendruomenė išrinko Metų mokinį.
        Metų mokinė – Viltė Bimbaitė. Aštuntokė  ne tik labai gerai mokosi, ji yra daugybės rajoninių ir respublikinių konkursų, olimpiadų prizininkė. Viltė – mokyklos parlamento prezidentė, puiki mokytojų pagalbininkė, šauni draugė. Mokinė kūrybinga ir darbšti, mielai dalyvaujanti įvairiausiose veiklose ir projektuose.
       Dėkojame Viltei Bimbaitei už jos pasiekimus, „Kražantės“ progimnazijos garsinimą, sveikiname bei  linkime sėkmės ateities darbuose!

Asta Stulpinienė