Mokinių ir mokytojų kūrybinis almanachas „Mes drauge“

Šiais mokslo metais  Kelmės Jono Graičiūno  gimnazijos ir „Kražantės“ progimnazijos jaunieji kūrėjai  bei jų mokytojai susivienijo ir išleido bendrą kūrybinį almanachą „Mes drauge“, kuriame  publikuoti ne tik gimnazistų, bet ir  „Kražantės“ progimnazijos mokytojų –  I. Sabaitytės, A. Stulpinienės, A. Paulauskienės, I. Kasparavičienės, J. Seselskienės, G. Mikalauskienės – mokomų mokinių rašiniai, piešiniai, eilėraščiai, sakmės, pasakėčios, kuriuos kūrė E. Mituzaitė, A. Vasyliūtė, V. Makauskaitė, V. Andrulytė, E. Kazlauskas, D. Kundrotaitė, G. Raubaitė, R. Dauskurdytė, M.  Penikas,  O. Milašauskaitė, M. Narbutas, K. Semionovaitė, R. Gelumbickaitė, G. Burzdžiūtė, R. Gerčaitė, I. Jasulaitis, E. Tverijonaitė, P. Stončiūtė, B. Butkutė, R. Steponkutė, E. Rimkutė, V. Čerkauskas, R. Radavičiūtė, S. Trijonytė, G. Rukšytė, V. Bimbaitė, M. Radimonas, J. Barauskis, M. Virbickaitė,  V. Karpavičiūtė, A. Užkurytė, A. Vylimaitytė, A. Gečaitė, M. Baltrušaitytė, K. Karvelytė.
      Almanachas „Mes drauge“ džiugins mokinius bei padės išsaugoti jų mokyklinių metų kūrybą.