Socialinė pilietinė iniciatyva „Pasodink medį“

Pavasaris - augalų sodinimo metas, todėl mokyklos bendruomenė susibūrė kilniai akcijai - papuošti mokyklos kiemo erdves naujais medeliais, krūmais, gėlėmis.
         Pirmiausia numatytos vietos, kur geriausiai tiktų šie augalai, tuomet mokiniai rinko informaciją ir rengė plakatą apie savo sodinamą medelį, krūmą (juo reiks nuolat pasirūpinti), surinko  po keletą eurų jų pirkimui (dėkojame tėveliams, klasių auklėtojoms), talkos dieną atsinešė kastuvus, laistytuvus. Rūpesčių pakako visiems. Medelynas ,,Prie Vilbėno” (vadovai Dalia ir Algis Samuiliai) parūpino medelių ir suteikė nemažą nuolaidą. Geras oras ir draugystė vyravo kasant duobes, kruopščiai sodinant augalus.
        Rezultatas pranoko lūkesčius! Projekto-iniciatyvos organizatorės: progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Seselskienė, mokytoja  Ilona Sutkienė, socialinė pedagogė Asta Trijonienė.