„Ir žodžiai turi sparnus“

Balandžio 13 d. mokykloje įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“. Jį organizavo mokytojos Lina Armonienė ir Genovaitė Somaitė. Konkursą pradėjo mūsų mokinės iš Ukrainos – Vera Trocenko ir Anastasija Kameneva, kurios skaitė eiles savo gimtąja kalba. Po to klausėme skambių lietuviškų eilių. Kol komisija, išklausiusi visus dalyvius, rinko atstovus į rajoninį meninio skaitymo konkursą, pradinukams meniškai eiles skaitė vyresniųjų klasių mokiniai (mokytoja Asta Stulpinienė).
       Balandžio 19 d. „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje mūsų mokyklai atstovaus Liepa Laurinavičiūtė iš 1b klasės, Goda Budreckytė iš 2a klasės, Adrijus Žičkus iš 3a klasės ir Gabrielė Zaleckytė iš 4a klasės.