Nominacija „Gerumas šildo“

Kaip jau įprasta „Kražantės“ progimnazijoje, pasibaigus pusmečiui kiekvienos klasės mokiniai skiria vienam iš klasės draugų nominaciją „Gerumas šildo“.  Taip  pagerbiamas draugiškiausias, maloniausias,  nuoširdus, visiems dėmesingas berniukas ar mergaitė.
        Pradinių klasių vaikai nominacijas skyrė už draugiškumą, pareigingumą, pagalbą bendraklasiams, švelnumą, mokėjimą dalytis Mildai Kančelkytei iš 1a, Urtei Samušytei iš 1b, Lėjai Selemonavičiūtei iš 2a, Paulinai Černiavskytei iš 3a, Emilei Parnarauskaitei iš 3b, Žiedūnei Šimkutei ir Augustui Semenauskui iš 4a, b.
        Penktųjų- aštuntųjų klasių mokiniai labiausiai vertina sąžiningumą, rūpestingumą, pagalbą ir draugišką elgesį su klasės draugais. Už šias savybes jie nusprendė nominuoti Austėją Vasyliūtę  –  5a klasė, Vakarę Makauskaitę – 5b klasė, Gintarą Eniulaitį – 6a klasė, Emą Margevičiūtę – 6b klasė, Brigitą Butkutę – 7b klasė, Barborą Šedytę – 8a klasė, Urtę Mariją Laurinavičiūtę – 8b klasė.
        Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų  mokinukų mandagiu bendravimu ir tolerancija.

Daugiau šioje kategorijoje: « Su vėliava į šventę! Užgavėnės »
  • bmt
  • dienynas