Mažais žingsneliais ateina Kalėdos

Gruodžio mėnesį Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė kasdien mažais žingsneliais žengė artyn  prie gražiausių žiemos švenčių, kūrybiniais darbeliais artino Kalėdas.
        Ant advento vainiko, nupinto tikybos mokytojos ir pirmokėlių, suplevenus pirmajai advento žvakės liepsnelei progimnazijos bendruomenė įsisuko į kalėdinių papuošimų bei gerų darbų verpetą. Antrojo aukšto langus bei fojė karpiniais aplipdė mokytojos – I. Sabaitytė ir D. Vaičiulienė. Mokyklos mokinių parlamentas (vadovė direktoriaus pavad. ugdymui J. Seselskienė) dalino mažiesiems mokinukams gerų darbų angelus. Angelai sutūpė ant medžio šakų, ir dabar  galime pasidžiaugti ir jais, ir mažųjų gerais darbais. Kaip ir kasmet veikė kalėdinės dirbtuvės „Gerumas šildo“. Jose nuoširdžiai plušėjo pradinukai, jų mokytojos bei logopedė I. Dargienė ir socialinė pedagogė A. Trijonienė.  Įvairiausius papuošimus, žaisliukus, žvakes, vainikėlius, eglutes – iš popieriaus, šieno, žalumynų, vaško, siūlų gamino vyresniųjų klasių mokiniai ir jų klasės vadovės. Paskutiniąją advento savaitę surengta  kalėdinėse dirbtuvėse padarytų darbelių paroda „Kalėdiniai stebuklai“. 5-8 klasės kūrė virtualius sveikinimus progimnazijos bendruomenei.
        Šventiniame  šurmulyje mielai sukosi mokinių tėveliai, padėję savo vaikučiams namuose iškepti pyragus Jaunųjų maltiečių organizuojamai „Saldžiajai pertraukai” (vadovė L. Šimkevičienė), neabejingi buvo ir mokytojai, surengę „Gėrybių aukcioną“, o jo metu surinktus pinigus paaukojo „Maltiečių sriubos“ akcijai.
        Mokytojų kambarį kūrybingai  padabino mokytojų kolegų taryba, ji pakvietė mokytojus į šakočių kepimo edukaciją Stupurų kaimo bendruomenės namuose bei jaukią popietę mokykloje. Progimnazijos direktorė L. Simėnienė   drauge su direktorės pavaduotojomis ugdymui R. Dovidaitiene ir J. Seselskiene dėkojo bendruomenei už prasmingus darbus, skatino nepaliaujamai burtis naujų veiklų įgyvendinimui, linkėjo sveikatos, darnos, aktyvaus ir laimingo bendravimo metų.
         „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė sveikina visus Kelmės rajono gyventojus su gražiausiomis metų šventėmis ir linki sveikų, kūrybingų, bendryste grįstų ateinančių metų.

A. Stulpinienė