RESPUBLKINIS NUOTOLINIS PROJEKTAS „EILĖRAŠTIS ŽALIAJAI GAMTAI“

Rudeniui pasitinkant žiemą, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 3b klasės mokinės Elinga Gotautaitė ir Gabija Povilaitytė kartu su socialine pedagoge Asta Trijoniene dalyvavo nuotoliniame respublikiniame projekte „Eilėraštis žaliajai gamtai“.

Projekto organizatoriai Raseinių Šaltinio progimnazija ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Projekto dalyviai: priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai  ir 1 – 4 klasių mokiniai.

Mokinės kartu su Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“  ugdytiniais/mokiniais vieni kitiems siųsdami kūrė eilėraščių posmelius ir juos iliustravo. Visi kartu surimavo keturis eilėraščius. Dalyvavimas projekte buvo puiki saviraiškos, kūrybiškumo, kultūrinio sąmoningumo ugdymo patirtis ir nuotaikingai praleistas laikas.