PENKTOKAI DALYVAUJA RESPUBLIKINIAME PREVENCINIAME RENGINYJE „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Kelmės „Kražantės“ progimnazija tradiciškai dalyvauja respublikiniame prevenciniame renginyje „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Šiemet savo jėgas išbandė 5b klasės mokiniai, kurie video konkurse „Skaitau, reklamuoju, siūlau“ suvaidino knygos „Gražiausios lietuvių pasakos“ pasakos „PAIKUTIS“ reklamą.

Mokinius konkursui ruošė: lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Asta Stulpinienė, socialinė pedagogė Asta Trijonienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Šimkevičienė.

Konkurso organizatoriai: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos VGK, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas Jurbarko rajono policijos komisariatas.

Medija