Mokytojų dienos šventė ,,Kražantės” progimnazijoje

Tarptautinės mokytojų dienos rytą prie progimnazijos paradinių durų kiekvieną mokyklos ugdytoją pasitiko persirengėlių policininkų komanda (progimnazijos Kolegų taryba).  Buvo tikrinamas mokytojų pasirengimas darbui, įteikiama saldi piliulė.

Mokytojų kambaryje šventę tęsė mokinių parlamentas (direkt. pavad. ugdymui Jurgita Seselskienė). Surengta ,,Galimybių loterija“, jos metu apsukę stilizuoto loterijos būgno ratą pedagogai laimėjo išradingai parinktas dovanas. Tarp prizų buvo ne tik taupyklių, puodelių, medinių šaukštų ar kitų daiktų, bet ir gyvai skambančių smuiko, armonikos kūrinių bei dueto atliekamų dainų.

Klasėse ir koridoriuose mokiniai teikė mylimiems mokytojams gėles, saldumynus ar pačių sukurtus suvenyrus. Skambėjo vaikų  ir jų tėvelių, progimnazijos vadovių sveikinimai ir palinkėjimai, vyravo puiki nuotaika.

Pasibaigus pamokoms pedagogų kolektyvas išvyko į Kauno akademinį teatrą, kur žiūrėjo G. Padegimo  režisuotą spektaklį ,,Akmenys jo kišenėse“(organizavo progimnazijos Kolegų taryba).   Dviejų aktorių vaidinamas spektaklis sužavėjo veiksmo dinamika ir išradingumu.

Nuotaikinga ir turininga Tarptautinės mokytojų diena skatina prasmingiems mokslo metų darbams, visus metus šildo jos atminimas ir jaučiama nuoširdi padėka visiems, kurie sukūrė nuostabią, džiugią, išradingą šventę.

Asta Stulpininienė