Gegužės 15-oji - TARPTAUTINĖ ŠEIMOS DIENA!

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenė paskatinta direktoriaus pavaduotojos ugdymui J. Seselskienės ir progimnazijos socialinės pedagogės A. Trijonienės  paminėjo Tarptautinę šeimos dieną  pasiremdamos šūkiu „Koks aš laimingas augdamas šeimoje". Kūrybiniais darbais, dainomis, turiningo ir aktyvaus  laisvalaikio akimirkomis pasidalinta progimnazijos „Facebook" paskyroje.
        Džiugu, kad vaizdelius, rašinius, piešinius, nuotraukas siuntė ir mažiausieji, ir vyresnieji mokinukai. Vaikai savo darbuose atskleidė, kad yra dėkingi savo mylimiems tėveliams už rūpestį, meilę, namų jaukumą, pagalbą, pramogas ir ramią šiltą kasdienybę bei pilnas meilaus šurmulio šventines dienas.
        Pasidalindami geromis emocijomis, gražiais žodžiais apie mums artimiausius žmones  dar kartą pasijutome didelės progimnazijos šeimos dalimi.

Asta Stulpinienė