Tarptautinė vaikų gynimo diena progimnazijoje

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos kieme birželio pirmąją dieną, kaip ir kasdien, aidėjo nerūpestingas vaikų juokas, skambėjo džiugūs balsai. Bet  mokinių kieme būriavosi daugiau nei įprasta, nes mokiniai šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Akcijos „Gražios svajonės – laimingi vaikai“ metu mokiniai mokyklos kieme esantį žaliąjį kalnelį papuošė  jų pagamintais nuostabiais gėlių žiedais ir palinkėjimais vaikams.

Visiems, visiems vaikams linkime, kad gražiausias gyvenimo tarpsnis – vaikystė, būtų teigiamų emocijų, kūrybingų dienų ir naujų atradimų metas. Tegul kasdien kiekvieno laukia mylinčiose šeimose ir nuostabių draugų apsuptyje. Kiekvienas vaikas turi teisę būti mylimas, globojamas ir apglėbtas artimųjų šiluma.

Šiuos ir kitus linkėjimus galėjome perskaityti tarp kalnelio papuošimų ir laiškelių!