„Metų garbė 2021”– Amira Lindaitė

Baigėsi 2020-2021 mokslo metai. Kelmės Kražantės” progimnazijos bendruomenė  išlydėjo savo mokinius į aukštesnes klases ir didžiuojasi puikiais mokinių pasiekimais. Linkime jiems turiningų atostogų ir laukiame sugrįžtančių ateinančiais metais.
       Labai puikiai mokėsi ir mokslo metus baigė vien dešimtukais 8a klasės mokinė   Amira Lindaitė.  Amira Lindaitė   ne tik puikiai mokėsi, bet  buvo Kražantės” progimnazijos mokinių parlamento prezidentė, dalyvavo dalykiniuose konkursuose ir olimpiadose, kur pelnė prizines vietas.  Mergina yra  šauni sportininkė, ji empatiška ir tolerantiška. „Kražantės“ progimnazijos bendruomenės nutarimu Amira Lindaitė  apdovanota  Metų garbė 2021” diplomu ir premija.
      Dėkojame Amirai už jos pasiekimus ir  sveikiname  linkėdami kuo didžiausios kloties ateities veiklose!

Asta Stulpinienė