Mokytojai

  1. Laima Simėnienė

Direktorė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  1. Regina Dovidaitienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, žmogaus saugos mokytoja

  1. Jurgita Seselskienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos vyr. mokytoja

  1. Milda Bagdonavičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 4a kl. auklėtoja

  1. Hilda Laima Markulė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 4b kl. auklėtoja

  1. Genovaitė Somaitė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 1a kl. auklėtoja

  1. Lina Šimkevičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 1b kl. auklėtoja

  1. Ralovecienė Aida

Mokytojo padėjėja

  1. Živilė Norkienė

Mokytojo padėjėja

  1. Lina Armonienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja, 2a kl. auklėtoja

  1. Jovyta Akstinienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 3a kl. auklėtoja

  1. Laima Antanaitienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 3b kl. auklėtoja

  1. Sigita Andrulienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja, mokytojo padėjėja

  1. Irena Kasparavičienė

Lietuvių kalbos mokytoja, 6a kl. auklėtoja

  1. Alma Paulauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, 7b kl. auklėtoja

  1. Asta Stulpinienė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja, 5b kl. auklėtoja

  1. Nijolė Bielskienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1. Ilona Sejūnienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1. Alina Labanauskaitė

Anglų kalbos mokytoja

  1. Nijolė Vengelienė

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja, 7a kl. auklėtoja

  1. Olga Raubienė

Rusų kalbos vyr. mokytoja, pailgintos darbo grupės auklėtoja

  1. Genė Mikalauskienė

matematikos mokytoja metodininkė, 8a klasės auklėtoja

  1. Marijona Deimantienė

Matematikos vyr. mokytoja

  1. Danutė Eitmantienė

Istorijos mokytoja metodininkė, 6b klasės auklėtoja

  1. Nijolė Šaltmerienė

Geografijos vyr. mokytoja, 8b klasės auklėtoja

  1. Violeta Šniaukštienė

Fizikos vyr. mokytoja

  1. Loreta Dukauskienė

Chemijos vyr. mokytoja

  1. Irena Sabaitytė

Dailės mokytoja metodininkė, 5a klasės auklėtoja, mokytojo padėjėja

  1. Jolanta Jakubauskienė

Muzikos vyr. mokytoja, dorinio ugdymo (etikos) mokytoja

  1. Daiva Vaičiulienė

Technologijų mokytoja metodininkė

  1. Evaldas Antanaitis

Technologijų mokytojas metodininkas

  1. Gintaras Strelkauskis

Fizinio ugdymo vyr. mokytojas

  1. Sigitas Siliūnas

Fizinio ugdymo vyr. mokytojas

  1. Laima Dockevičiūtė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1. Ilona Sutkienė

Biologijos mokytoja metodininkė

  1. Dalia Balčiūnienė

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

  1. Orinta Rimkutė

Pradinių klasių mokytoja, 1b kl. auklėtoja, pailgintos darbo grupės auklėtoja

  1. Audronė Palubinskienė

Pasirenkamojo dalyko mokytoja

  1. Milda Krauzienė, mokytojo padėjėja

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Mokykla Istorija »
  • bmt
  • duomenu-apsauga
  • eduka
  • erasmus
  • etwinning
  • lt-ateitis
  • mukis
  • olweus
  • tinklas

Pamokų laikas

  • 1. 8:00 - 8:45
  • 2. 8:50 - 9:35
  • 3. 09:55 - 10:40
  • 4. 11:00 - 11:45
  • Pietūs
  • 5. 12:10 - 12:55
  • 6. 13:15 - 14:00
  • 7. 14:05 - 14:50

Susisiekite

Vytauto Didžiojo g. 110
LT-86140 Kelmė

Telefonai:
Dir. (8 427) 61 193
Dir. pavaduotojai (8 427) 61 194

El. paštas:
sekretore@krazantesprogimnazija.lt